DrCsXDm.idlle.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

DrCsXDm.idlle.ro

Welcome to hell!!>:)
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Citeste-ma !!!!!!!!!:)

In jos 
AutorMesaj
Swamp
Admin
Swamp


Mesaje : 71
Data de înscriere : 02/01/2010

Citeste-ma !!!!!!!!!:) Empty
MesajSubiect: Citeste-ma !!!!!!!!!:)   Citeste-ma !!!!!!!!!:) Icon_minitimeSam Ian 29, 2011 3:45 pm

Imi pare rau dar pentru moment acest Forum se suspenda il inchidem pentru un timp pentru ca ne mutam pe un altul acum cel putin o sa incerc sa va tin la legatura cu tot!!! Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Daca aveti nelamuriri lasati un New Topic sau lasati-mi un mesaj .
Nici serverele DrCsXDm.idlle.ro nu mai exista s-au inchis ... sters mai bine zis..!!!

Pacat ca trebuie sa renuntam la tot dar nu stim ce sa mai facem ...
Daca e o sa las un topic mai incolo mai dupa ce rezolv cu Steam-ul si dupa trimit un mesaj
o sa va tin la curent cu totul garantez!
Deci ori ne mutam pe altul ori o sa schimbat denumirea tot de pe acest forum dar mai bine sa ramana asa ma mai gandesc si vb dupa.

Iar cs-urile astea e ploblema am cumparat un steam cu 1277 de jocuri in fiecare zi primesc caate ceva... adica in fiecare zi se downloadeaza niste jocuri si daca e o sa va las pe acest forum niste jocuri un steam si Cs 1.6 nemodificat tot originale...!!! Exclamation daca vreti faceti o cerere dati prin sms 20 Euro! cu cei 10 va cumpar niste jocuri pe steam max. cel mult 5-8 jocuri si nah e cam mult pentru 10 euro cu cei 10 daca era 2 jocuri max.. dar asa va dau moca! Wink si cu ceilalti 10 euro ii pastrez o sa ii pun in cont meu bancar pentru o cauza sa mai fac pentru mai tarziu niste Updateuri la forum jocuri noi etc... sa imbunatatim astea.. cumparam aparatura noua si ce mai vreti si ce mai e nev. Admin costa toate cele bune deci de la cele mai mici moduri adica Slot, moderator, admin, pana la owner costa intre 5 si 40 Euro. cam mult dar avem nev. si pentru alte chestii iar acei Euro dace nii dati o sa ii punem in cont-ul meu si cumpar pentru voi daca mai avem nev. de ceva dar totusi bani care nii dati si tot ce se mai puate lua sunt pentru voi adica nah pentru toti lol!
O sa deschidem aici inca un topic unde strangem fonduri adica toti membri de pe forum si site care au cont toti userii trebuie sa dea nu chiar mult cat poate intre 5-si 8 Euro. sau chiar mai putin de 5 Euro dar cat puteti facem asta pentru voi ca sa imbunatatim Echipa DrCsXDm.idlle.ro o sa schimb si denumirea echipei denumirea site-ului tot o sa fie now adica stergem tot si o luam de la capat cu tot ce e mai bun. si nu uitati contactatima WinkWinkWink
Toate cele bune Swamp Smile __+++_)__
Sus In jos
https://swamp.forumgratuit.ro
 
Citeste-ma !!!!!!!!!:)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DrCsXDm.idlle.ro :: Welcome to the DrcSXdm :: FORUM SUSPENDAT NE MUTAM!!!-
Mergi direct la: